AddThis Social Bookmark Button
Untitled Document
گزارش تصویری از حمله وحشیانه به دفتر آیت الله صانعی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 24 خرداد 1389 ساعت 18:44

کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی: نیروهای شبه نطامی بسیج و لباس شخصی دیروز در پی اطلاع از حضور آقای کروبی در منزل آیت الله صانعی در قم به منزل این مرجع تقلید حمله ور شده و متعاقب با آن دفتر ایشان را نیز مورد وحشیانه ترین حملات خود قرار دادند. شواهد حاکی از آن است که این هجوم بی سابقه با هماهنگی نیروهای امنیتی صورت گرفته است زیرا قبل از بروز این حرکات نا درست و غیر متمدنانه تمامی خظوظ تلفن و راههای ارتباطی دفتر و بیت آیت الله صانعی قطع شده و نیروهای انتظامی هم جهت متفرق کردن مهاجمان و تامین امنیت بیت آیت الله هیچ گونه اقدامی نکردند.

 

 

این درحالی است که در دادگاههای نمایشی و سناریو هایی که توسط کودتا گران پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری طراحی شده بود، معترضین متهم شده بودند که امنیت جامعه را به خطر انداخته و با هجوم به مغازه ها، بانک ها و شکسن شیشه خودروها نظم داخلی کشور را مختل کرده اند. اما در قبال کشتار معترضین بی پناه و بروزحوادث تلخی همچون بازداشت های گسترده، فاجعه کهریزک، شکنجه بازداشت شدگان در بازداشتگاههای اوین و گوهر دشت توضیحی ارائه ندادند.

تصاویر زیر حاکی از این واقعیت است که نیروهای شبه نطامی بسیج و لباس شخصی کما فی السابق از مهمترین عوامل در تهدید امنیت شهروندان بوده که در جریان اعتراضات خیابانی سال گذشته نیز با اسلحه های سرد و گرم معترضین را مورد حمله قرار داده بودند.

برای دیدن تصاویر روی آن کلیک کنید