AddThis Social Bookmark Button
Untitled Document
گرامیداشت یاد زندانیان سیاسی متولد ماه خرداد در تورنتو مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 04 تیر 1391 ساعت 21:23

 

کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی: روز ز ۱۴ ماه جون برابر با ۲۵ ماه خرداد گروهی از هم وطنان ساکن در شهر تورنتو و فعالین حقوق بشر کانادایی به دعوت عفو بین الملل تورنتو (حلقه ایران) با برگزاری مراسمی یاد زندانیان سیاسی متولد ماه خرداد و همچنین سهراب اعرابی را گرامی داشتند.

در این مراسم شرکت کنند گان پیام‌های خود را خطاب به زندایان سیاسی متولد ماه خرداد در کارت تبریک‌هایی که به همین منظور از قبل فراهم شده بود نوشتند. همچنین پیام مریم ملک‌پور خواهر سعید ملک‌پور و پیام خانواده حسین نعیمی‌پور نیز به دوزبان فارسی و انگلیسی خوانده شد.

متن پیام مریم ملک‌پور خواهر سعیدملک‌پور زندانی سیاسی محکوم به اعدام چنین است: پیش از هر چیز مایلم خوشحالی و مراتب سپاس و قدر دانی خودم را از اینکه به یاد برادر زندانی‌ام سعید هستید عنوان کنم. مطمئن هستم که او نیز از شنیدن اینکه در گوشه‌ای از این جهان پهناور انسان‌هایی به یاد او بوده‌اند خوشحال خواهد شد. آرزوی همه ما آزادی تمامی زندانیان بی‌گناه می‌باشد. امیدوارم همانطور که در منشور حقوق و آزادی‌های کانادا آمده است؛ همه انسان‌ها بتوانند از آزادی و حقوق اولیه خود بهره‌مند باشند. تلاش‌های شما دوستان خوب ساکن در کانادا را برای سعید فراموش نمی‌کنم.


بهترین آرزو‌ها برای شما کوشندگان حقوق بشر

 

ویدئوی مراسم در یوتیوب: http://youtu.be/qOMTGOWtBqU