AddThis Social Bookmark Button
Untitled Document
تصادف و درگذشت همسر و مادر پیمان عارفی زندانی سیاسی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 28 آذر 1392 ساعت 05:08

کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی : مرحوم صادق زاده (همسر پیمان)، در آخرین پست های فیسبوکی خود نوشته بود که "پیمان بهم می‌گه «میترسم اتفاقی تو راه براتون بیوفته و یه عمر بدبخت بشم و دستم به جایی بند نیست آخه آخرین بار سری قبل از عید تصادف کردیم ولی به خیر گذشت»..." و سرانجام نوشت: "اما من هر هفته می‌رم، دل‌ام طاقت نمیاره..."...

همسر و مادر پیمان (محمدرضا) عارفی، زندانی سیاسی تبعید شده به مسجد سلیمان، در راه بازگشت از ملاقات پیمان در زندان مسجد سلیمان، در جاده اهواز به تهران دچار سانحه شدند و جان خود را از دست دادند.

 

همسر و مادر پیمان عارفی زندانی تبعید شده به مسجد سلیمان، در راه برگشت از ملاقات پیمان در جاده اهواز به تهران دچار سانحه شدند و متاسفانه جان خود را از دست داده‌اند.

پیمان عارفی دو ماه پیش از انتخابات ۱۳۸۸ به همراه همسر خود بازداشت شد که اتهام او هواداری از انجمن پادشاهی ذکر شده بود. او به این اتهام ابتدا به اعدام و سپس به ۱۵ سال حبس در تبعید به زندان مسجد سلیمان محکوم شده بود. عارفی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی به اعدام محکوم شده بود که این حکم بعدها به ۱۵ سال تقلیل یافت. گفتنی است خانواده این زندانی سیاسی بارها تقاضای انتقال وی را به زندانی در استان تهران مطرح کرده بودند که بی‌پاسخ مانده بود.

مرحوم صادق زاده (همسر پیمان)، در آخرین پست های فیسبوکی خود نوشته بود که “پیمان بهم می‌گه «میترسم اتفاقی تو راه براتون بیوفته و یه عمر بدبخت بشم و دستم به جایی بند نیست آخه آخرین بار سری قبل از عید تصادف کردیم ولی به خیر گذشت»…” و سرانجام نوشت: “اما من هر هفته می‌رم، دل‌ام طاقت نمیاره…”